Antet
episcopia sera telefonul copilului copii disparuti

Datele de contact ale primăriilor din judeţul Mehedinţi

Baia De Aramă

Telefon:  0252/381473;
Fax:  0252/381473;
e-mail: clbaia@sejmh.ro

Bala

Telefon:  0252/386001;
Fax:  0252/386020;
e-mail: clbala@sejmh.ro

Bălăciţa

Telefon:  0252/356423;  0252/356444 
Fax:  0252/356444;
e-mail: clbalacita@sejmh.ro

Balta

Telefon:  0252/388001;
Fax:  0252/388001;
e-mail: clbalta@sejmh.ro

Bîcleş

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Bîlvăneşti

Telefon: 0252/216091
Fax:  0252/216091
e-mail clbilvanesti@sejmh.ro

Braniştea

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Brezniţa-Ocol

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Brezniţa-Motru

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Broşteni

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Burila-Mare

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Butoieşti

Telefon:  0252/373003
Fax:  0252/373226
e-mail: clbutoiesti@sejmh.ro

Căzăneşti

Telefon:  0252/385051
Fax:  0252/385062
e-mail: clcazanesti@sejmh.ro

Cireşu

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Corcova

Telefon:  0252/383464
Fax:  0252/383464
e-mail: clcorcova@sejmh.ro

Corlăţel

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Cujmir

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Devesel

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Dîrvari

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Drobeta Turnu Severin

Str. Maresal Averescu nr. 2; 
Telefon:  0252/314379;
Fax:  0252/316317;
e-mail:

Dubova

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Dumbrava

Telefon:  0252/342661;
Fax:  0252/342661;
e-mail: cldumbrava@sejmh.ro

Eşelniţa

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Floreşti

Telefon:  0252/383375; 0252/383322; 
Fax:  0252/383322;
e-mail: clfloresti@sejmh.ro

Gârla-Mare

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Godeanu

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Gogoşu

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Greci

Telefon:  0252/374250;
Fax:  0252/374250;
e-mail: clgreci@sejmh.ro

Grozeşti

Telefon:  0252/373750;
Fax:  0252/373750;
e-mail: clgrozesti@sejmh.ro

Gruia

Telefon:  0252/394001;
Fax:  0252/394001;
e-mail: clgruia@sejmh.ro

Hinova

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Husnicioara

Telefon:  0252/342881;
Fax:  0252/342894;
e-mail: clhusnicioara@sejmh.ro

Ilovăţ

Telefon:  0252/384601;
Fax:  0252/384601;
e-mail: clilovat@sejmh.ro

Iloviţa

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Isverna

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Izvorul Bîrzii

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Jiana

Telefon:  0252/358845
Fax:  0252/358845
e-mail: cljiana@sejmh.ro

Livezile

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Malovăţ

Telefon:  0252/342320
Fax:  0252/342320
e-mail: clmalovat@sejmh.ro

Obîrşia de Cîmp

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Obirşia Cloşani

Telefon:  0252/381503;  0252/216925;
Fax:  0252/216841
e-mail: clobarsiaclosani@sejmh.ro

Oprişor

Telefon:  0252/391304;
Fax:  0252/391304;
e-mail: cloprisor@sejmh.ro

Orşova

B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 20
Telefon:  0252/361233;
Fax:  0252/361337;
e-mail: clorsova@sejmh.ro

Pădina Mare

Telefon:  0252/356750
Fax:  0252/356750
e-mail: clpadina@sejmh.ro

Patulele

Telefon:  0252/392503
Fax:  0252/392815
e-mail: clpatulele@sejmh.ro

Podeni

Telefon:  0252/388390
Fax:  0252/388390
e-mail: clpodeni@sejmh.ro

Ponoarele

Telefon:  0252/381512;
Fax:  0252/381512;
e-mail: clponoarele@sejmh.ro

Poroina Mare

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Pristol

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Prunişor

Telefon:  0252/339013;
Fax:  0252/339013;
e-mail: clprunisor@sejmh.ro

Punghina

Telefon:  0252/392355;
Fax:  0252/392355;
e-mail: clpunghina@sejmh.ro

Rogova

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Salcia

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Şimian

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Şişeşti

Telefon:  0252/384003;
Fax:  0252/384144;
e-mail: clsisesti@sejmh.ro

Şovarna

Telefon:  0252/386481;
Fax:  0252/386481;
e-mail: clsovarna@sejmh.ro

Stîngăceaua

Telefon:  0252/373530;
Fax:  0252/373530;
e-mail: clstangaceaua@sejmh.ro

Strehaia

Str. Republicii nr. 89;
Telefon:  0252/370159;  0252/370109 
Fax:  0252/306082;
e-mail: clstrehaia@sejmh.ro

Şvinita

Telefon: 0252368253;025268407;
Fax:  0252/368407;
e-mail: clsvinita@sejmh.ro

Tîmna

Telefon:  0252/375001;
Fax:  0252/375001;
e-mail: cltimna@sejmh.ro

Vînatori

Telefon:
Fax:
e-mail:

Vînjulet

Telefon:  0252/352203;
Fax:  0252/352203;
e-mail: clvinjulet@sejmh.ro

Vînju-Mare

Telefon:  0252/350097;
Fax:  0252/350097;

Vladaia

Telefon:
Fax:  
e-mail:

Voloiac

Telefon  0252/370580;
Fax  0252/370580;
e-mail clvoloiac@sejmh.ro

Vrata

Telefon:
Fax:  
e-mail: